BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO

Centrum Motoryzacji Bemowo zapewnia usługi wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów oraz bardzo wysokiej klasy sprzęt do napraw blacharsko-lakierniczych. Nasi blacharze pracują przy pomocy narzędzi najnowszej technologii. Lakiernicy dysponują nowoczesną komorą lakierniczą oraz pistoletami natryskowymi wyłącznie znamienitych producentów angielskich i niemieckich. Dodając do tego wszystkiego systematyczne szkolenia personelu, efekt wykonywanych prac jest na najwyższym poziomie.

Jesteśmy również podwykonawcą autoryzowanych serwisów. Wykonujemy naprawy powypadkowe dla wspomnianych serwisów, które następnie udzielają gwarancji za wykonaną przez nas pracę.

Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych samochodów. Likwidujemy szkody komunikacyjne w pełni bezgotówkowo, poprzez rozliczanie się bezpośrednio z firmami ubezpieczeniowymi, załatwiając w imieniu klienta wszystkie formalności. Zajmujemy się również naprawami gotówkowymi ,gdzie uzgadniamy cenę za naprawę.

Jesteśmy pewni swoich umiejętności - na wszystkie naprawy blacharsko-lakiernicze udzielamy 2 lat gwarancji.


Higieniczne warunki pracy

Nasi fachowcy pracują w profesjonalnej kabinie lakierniczej. Zostawiając u nas samochód, mają Państwo pewność, że do świeżego lakieru nie przylegnie pył, ani inne zanieczyszczenia powietrza.

Nowoczesność i ekologia

W pełni szczelna kabina jest przyjazna środowisku. Znacząco przyspiesza również proces suszenia się elementów poddawanych lakierowaniu, dlatego polecamy nasze usługi wszystkim, którzy cenią sobie czas.

Niezawodność

Nad prawidłowym wyschnięciem lakieru, a - co za tym idzie, efektownym wykończeniu auta, czuwa zespół zegarów.

Centrum Motoryzacji Bemowo

ul. Połczyńska 89A / wjazd od Nowej Huty 9

01-338 Warszawa

Godziny otwarcia

pn-pt 9:00-17:00

Telefon

TELEFON STACJONARNY
+48 (22) 247 84 61

MECHANIKA
+48 505 655 605

BLACHARSTWO i LAKIERNICTWO
+48 513 344 440

LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH
+48 537 577 907

TELEFON ALARMOWY 24H/DOBĘ
+48 505 655 605


Facebook   |   Twitter   |   Google+